Schiedel je renomovaný výrobca komínových systémov s dlhou tradíciou a skúsenosťami. Spoločnosť Schiedel ponúka širokú škálu komínových systémov pre rôzne typy palív, vrátane dreva, plynu, oleja a ďalších.

Komíny Schiedel sú navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť, výkon a účinnosť. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako je nerezová oceľ alebo keramika, a spĺňajú prísne normy a požiadavky. Schiedel ponúka rôzne typy komínových systémov, vrátane izolovaných komínov, jednovrstvových komínov, dvojstenných komínov a ďalších.

Jednou z významných vlastností komínov Schiedel je ich modulárny dizajn, ktorý umožňuje jednoduchú inštaláciu a prispôsobenie rôznym typom budov a požiadavkám. Modulárny systém taktiež umožňuje ľahkú údržbu a prípadné rozšírenie komína v budúcnosti.

Schiedel poskytuje aj ďalšie príslušenstvo a komponenty pre komíny, ako sú revízne dvierka, protipožiarne prvky, klapky pre reguláciu ťahu a ďalšie, ktoré prispievajú k bezpečnej a efektívnej prevádzke komína.

Dôležitou súčasťou inštalácie komína Schiedel je správna montáž a dodržiavanie príslušných stavebných predpisov a noriem. Je preto vždy doporučené využiť odbornú inštaláciu a poradiť sa s autorizovaným predajcom Schiedel.

Chcem ponuku